2014. április 17. csütörtök, 21:00
Drága, szeretett leányom, a halálból való Feltámadásom okkal történt. Erre nem csak azért került sor, hogy egyszerűen bebizonyítsa Istenségemet azok számára, akik nem fogadták el, hogy Én Ki Voltam. A lelkek, akik addig meghaltak, nem mehettek be a Mennyországba. Nekik várniuk kellett. De nem sokkal Feltámadásom után ők egy új Életet kaptak Királyságomban. Feltámadásom Örök Életet hozott a lelkeknek, ezért a halálnak többé már nem volt hatalma az emberi nem fölött.
A Feltámadásom Második Eljövetelemkor valóban nyilvánvaló lesz, mert akkor mindazok a lelkek, akik Bennem és Értem haltak meg, szintén fel fognak támadni a halálból, és Örök Életet fognak kapni. Ők testben és lélekben fognak feltámadni, tökéletes egységben Isten Akaratával, és az új Paradicsomomban fognak élni, amikor a régi Föld és Ég eltűnik, és egy új világ keletkezik. Az Új Paradicsomom egy vég nélküli világ lesz, ahogyan az meg volt jövendölve. Mindazok, akik szeretik Istent, és akik elfogadják Irgalmasságom Kezét, be fognak lépni Dicsőséges Királyságomba. Ezt az Ígéretet tettem, amikor földi Testemet átadtam a halálnak, hogy mindnyájatoknak Örök Életet adjak. Ne feledjétek, hogy amit Isten megígér, azt Ő mindig teljesíteni is fogja. Amit Isten megannyi prófétája által megjövendölt, az be is fog következni, mert amikor Ő egy dolgot mond, nem gondol másra.
Amikor Isten azt mondta Jánosnak, hogy a világ az utolsó napokban ketté fog szakadni, és Templomát le fogják rombolni, akkor Ő nem hazudott. Elérkezett azok uralkodása, akik el akarják pusztítani Isten Igéjét, és eljött az ideje minden megjövendölt próféciának, Dániel jövendölésétől kezdve Jánosig. Az Ígéretem, hogy eljövök szétválasztani a juhokat a kosoktól, hamarosan valósággá válik. A Menny Beavatkozása által az ember mindenféle segítséget meg fog kapni, és megannyi lehetőséget, hogy megtegye végső választását. Ő vagy Engem fog követni, vagy lemarad.
Jézusotok
Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer